کولرگازی مدل WA2P24GFPWDC وایت وستینگ هاوس یکی از محصولات خوش ساخت و با کیفیتی می باشد که از امکانات قابل برخوردار است که همین ویژگی ها باعث شده است که این دستگاه یکی از بهترین محصولات باشد . که توانسته با امکانات خاصی که دارد تمام نیازهایی که هر خانواده دارد برطرف می کند و هوایی سالم را به هر خانواده اهدا می کند . این کولرگازی دیواری وایت وستینگ هاوس با ظرفیت بسیار بالا 24000 بهره می برد که همراه با طراحی آن بهترین انتخاب برای محیط هایی با مساحت بالا می باشد . این نوع کولرگازی وایت وستینگ هاوس که از هر دو قابلیت سرد و گرم سود می برد ، نیاز کاربران را با توجه به فصول مختلف سال براورده می سازد .

کولرگازی وایت وستینگ هاوس

کولرگازی وایت وستینگ هاوس

کمپرسور توانمند اینورتر دیجیتال دیجیتال این نوع دستگاه نیز نه تنها از تولید صدای بالا جلوگیری می کند ؛ بلکه در عین حال هم تا حد زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری می کند . همچنین به کمک طراحی صفحه نمایش این دستگاه می توانید بر سایر تنظیمات نظارت داشته باشید . از مهمتریم خصوصیات این دستگاه می توان به مجهز بودن فیلتر آلرژی ان اشاره کرد که هوایی تمیز و مطبوع ارائه می دهد . به علاوه با قابلیت تمیزکنندگی خودکار لازم نیست هر بار نسبت به تمیز کردن پره های این دستگاه اقدامات نمایید . به کمک تایمر 24 ساعته نیز می توانید دستگاه را جهت کارایی در زمان مشخص تنظیم کرد .

یکی از نقطه های متمایز این دستگاه مانند این ها که سبب تفاوت آن نسبت به دیگر کولرگازی ایستاده وایت وستینگ هاوس موجود در بازار شده است ، طراحی آن ها می باشد . می توان گفت یکی از بهترین برتری این مدل دستگاه به طراحی زیبای آن می باشد این دستگاه به دلیل این شیک ترین طراحی دارد . یکی از بهترین محصولاتی می باشد که در هر جایی می توانیم از آن استفاده کنیم . همچنین کولر مدل WA2P24GFPWDC به دلیل طراحی می توان در هر نقطه ای از دیوار به راحتی قرار بگیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه